Akumulátor Volkswagen Amarok

AGM baterie

Volswagen Amarok je povedený pick-up, který se v modelové řadě známé německé automobilky objevuje od roku 2010. Facelift tento model prodělal v roce 2016. V segmentu, který na evropských trzích do značné míry ovládá Nissan Navara si poměrně rychle našel svoje pevné místo. Prodává se samozřejmě ve variantách single cab, i double cab. Kromě verzí s pohonem zadní nápravy lze samozřejmě zakoupit i varianty s pohonem všech kol.

Drtivá většina prodaných modelů jsou potom verze s dvojitou kabinou a pohonem všech čtyřech kol.

Kromě čtyřválcových motorů je k dispozici i naftový šestiválec.

Benzinové i naftové modely VW Amarok používají nejčastěji autobaterie 95Ah.

Akumulátor Volkswagen Amarok

VW Amarok front 20100918

Příslušenství VW Amarok:

Volkswagen Amarok, poprvé představený v roce 2010, je robustní pickup, který reprezentuje vstup německé automobilky Volkswagen do segmentu užitkových vozidel. Amarok byl navržen tak, aby splňoval náročné požadavky firem, které potřebují spolehlivý pracovní nástroj, a zároveň nabídl dostatek komfortu pro každodenní používání. S výrazným exteriérem, širokým rámem a odolným podvozkem poskytuje Amarok dojem odolnosti a schopnosti čelit náročným terénům.

Interiér Amaroku zdůrazňuje spojení praktičnosti a moderního designu. Nabízí pohodlné sedadlo pro posádku, moderní infotainmentové systémy a funkce, které usnadňují jak pracovní, tak volnočasové využití vozidla. V průběhu let byl Amarok dodáván s různými typy motorů, včetně efektivních dieselových verzí a v některých případech i s pohonem všech kol. Druhá generace Amaroku, která se očekává, bude pravděpodobně pokračovat v inovacích a posunutí směrem k modernějšímu designu a technologickým standardům v segmentu pickupů.

Autor příspěvku: toner