Akumulátor Fiat Ulysse

Akumulátor Fiat Ulysse

V benzinových motorech Fiatu Ulysse se používají autobaterie s kapacitou 70-80 Ah.

Fiat Ulysse

Fiat Ulysse, několik generací MPV (víceúčelové vozidlo) vyráběné od konce 90. let, byl součástí společného projektu mezi několika automobilkami, včetně Fiat, Lancia, Peugeot a Citroën. Toto společné úsilí vedlo k vytvoření víceúčelového vozidla, které bylo nabízeno pod různými značkami a modelovými označeními, včetně Fiat Ulysse. Přestože se design a technické parametry mohly lišit mezi značkami, Fiat Ulysse sdílel základní architekturu a charakteristiky s ostatními vozy v této rodině MPV.

Fiat Ulysse nabízel prostorný interiér s možností přepravy až sedmi cestujících v komfortu. Modely byly vybaveny variabilním uspořádáním sedadel, což umožňovalo snadnou úpravu prostoru podle potřeb posádky nebo nákladu. Kromě toho model Ulysse zdůrazňoval praktičnost a pohodlí, což bylo ideální pro rodiny nebo ty, kteří vyhledávali víceúčelové vozidlo s dostatkem prostoru pro každodenní potřeby.

Fiat Ulysse byl dostupný s různými motorizacemi, a to jak benzínovými, tak dieselovými, které byly navrženy s ohledem na efektivitu paliva a dostatečný výkon pro pohodlnou jízdu. I přesto, že byl Fiat Ulysse součástí automobilové historie, jeho produkce byla zastavena v roce 2010, když se automobilky rozhodly ukončit spolupráci v rámci tohoto projektu víceúčelových vozidel.

Motory Fiat Ulysse

Fiat Ulysse, vyráběný v různých generacích od konce 90. let, byl prostorný a rodinně orientovaný MPV (víceúčelové vozidlo). Škála motorů, které byly dostupné pro Fiat Ulysse, byla navržena s ohledem na pohodlí a efektivitu, což odpovídá potřebám rodin a přepravě osob. Ve svých řadách nabízel širokou škálu benzínových a dieselových agregátů s různými objemy válců a výkony.

Benzínové motory pro Fiat Ulysse byly vybrány tak, aby poskytovaly dostatečný výkon pro pohodlnou jízdu a přepravu většího počtu osob. Dieselové motory byly přizpůsobeny pro větší kroutící moment, což bylo výhodné při přepravě nákladu nebo cestujících na delší vzdálenosti. Díky prostorné kabině a variabilnímu uspořádání sedadel poskytoval Fiat Ulysse flexibilitu pro různé potřeby, což zahrnovalo i možnost skládání nebo odstranění zadních sedadel pro větší nákladový prostor.

Celkově byly motory Fiat Ulysse koncipovány s ohledem na komfort a efektivitu, což bylo v souladu s jeho rolemi rodinného MPV a vozidla pro přepravu osob. I když se design a vlastnosti modelu mohly měnit mezi jednotlivými generacemi, snaha zajistit spolehlivý výkon a hospodárnost paliva byla vždy prioritou pro motorizaci Fiat Ulysse.

Fiat Ulysse front 20080326

Autor příspěvku: toner